HAFTALAR SÜREBİLEN PROTOTİP ÜRETİM SÜRECİNİ SAATLERE İNDİREN 3D YAZICI: DRAGONFLY 2020 PRO

DragonFly 2020 Pro 3D yazıcının tanıtımı gerçekleşti. CDT’nin Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya pazarı temsilciliğini üstlendiği Dragonfly 2020 Pro, haftalar sürebilen prototip üretim sürecini saatlere indirerek tasarımın sonucunu kısa sürede görebilmeyi sağlıyor.

Nano Dimension tarafından üretilen DragonFly 2020 Pro, ilk kez katmanlı üretim yoluyla elektronik ürünler geliştirebilmenin yolunu açtı. Piyasaya sunulduğundan beri tüm dünyada birçok inovasyon ödülüne değer görülen DragonFly 2020 Pro; otomotivden sağlığa, havacılıktan telekomünikasyona, tüketici elektroniğinden savunma sanayiine pek çok sektörde elektronik ürünlerin prototipinin çok hızlı yapılmasına imkân tanıyarak iş süreçlerini kısaltıyor ve üretimi hızlandırıyor.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş; müşterilerinin elektronik bileşen tasarım, prototip yaratma ve üretiminde karşılaştıkları zorlukları aşmasında anahtar çözümün Nano Dimension olduğuna inandıklarını belirterek Nano Dimension ürün ve çözümleriyle müşterilerine tüm ürün geliştirme döngülerini kontrol edebilme, verimliliklerini arttırma ve piyasaya giriş sürelerini hızlandırma olanağı sunacakları için sevindiklerini söyledi. 

Nano Dimension’dan konu hakkında açıklama Etkinlikte konuşma yapan Nano Dimension Ürün Müdürü Robert Even, DragonFly 2020 Pro ile kullanıcılara düşük maliyetli ve güvenli ürün geliştirme fırsatı sağladıklarını aktardı. Ar-Ge çalışmalarını özenle sürdürdüklerini ve bünyelerinde bulunan 90 çalışanın 60’ının Ar-Ge alanında görev yaptığını belirten Even, bu konuya gösterdikleri önemi vurgulayarak yazılım ve nano mürekkep konusunda da çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini belirtti. Even, şu anda yazıcıdan dünyada 12 adet bulunduğunu ve yoğun bir ilgi gördüklerini sözlerine ekledi. 

İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi