ELEKTRONİK VE OTOMASYON DÜNYASININ YENİ TRENDİ "CADET PLATFORM".

Artık ülkemizde elektronik tasarım konusunda olup biteni güncel olarak takip edebileceğiniz haber, etkinlik, bilgi, belge, tecrübe paylaşımı sağlayan yepyeni bir platform var.

Elektronik tasarım otomasyonu konusunda toplam çözüm sunan CDT Bilgi Teknolojileri, sektöre sağladığı hizmetler arasına bir yenisini daha ekleyerek kullanıcıların yeni proje ve işbirlikleri gerçekleştirebilecekleri yepyeni bir sosyal ağ olan Cadet Platform’u hizmete sundu. Kısa sürede yüzlerce üyeye ulaşan Cadet Platform içerisinde; Sistem Seviyesi PCB Tasarımı, PCB Tasarım ve Doğrulaması, PCB Üretimi, Kablolama Tasarımı, İç Tasarım Doğrulama ve Üretimi, Gömülü Yazılım, Araç Sistem Tasarımı, Güvenilirlik Tasarımı, Test Sistemleri ana başlıklarıyla oluşturulan içerikler yer alıyor. Kullanıcıların ilgi alanlarını seçerek kendileri için dinamik bir hesap oluşturmalarını sağlayan sistem istenilen içeriğe hızlıca ulaşma imkânı sunuyor. Platformun yakın zamanda kullanıma sunulması planlanan mobil cihazlar için uygulama sürümü sayesinde de üyeler ilgilendikleri konular hakkında anında bilgi sahibi olabilecekler.
Kurumsal ya da bireysel üyelik sistemiyle çalışan platform, kullanıcıların kendileriyle ilgili haberleri ya da güncel bilgileri paylaşma imkânı sunmasının yanı sıra ilgilendiği başlıklara girilen en yeni paylaşımları da takip etme olanağı sağlıyor. Cadet Platform’un kullanıma açıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördüğünü ve her geçen gün kullanıcı sayısının arttığını belirten CDT Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Alpay Göğüş platformun sektöre sağlayacağı faydaları anlattı;

“Türkiye’deki önemli teknolojik projeleri gerçekleştiren şirketlerin üye olduğu CADET Platform’un sektörün büyümesine önemli oranda katkı sağlayacağına inanıyoruz.  Kullanıcılar Platform aracılığıyla bu şirketlerle kolayca iletişim kurabilecek, yeni proje ve işbirlikleri gerçekleştirebilecekler. Ayrıca üye şirketler CDT eğitimlerini ücretsiz izleyebilecek ve Menthor Graphics ürünleriyle ilgili sunulacak avantajlardan faydalanabilecekler.”

Göğüş, Cadet Platform’a gösterilen ilgiden de çok memnun olduklarını dile getirerek tüm sektör profesyonellerini bir arada toplayan bu sosyal ağa üye olması beklenen 300 kurumun yanı sıra bireysel kullanıcı sayısının yılsonuna kadar bini bulacağı, 2016 yılı sonuna kadar da üç binin üzerine çıkacağını öngörüyor.

http://www.cadet.com.tr/ adresinden Cadet Platform’u inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi