DİJİTAL DÖNÜŞÜM ALANINDA 2019’A İDDİALI GİRDİK

2018 yılında CDT, firmaların dijital dönüşümlerine destek olmanın yanı sıra; şirketlerin elektronik bileşen tasarım, prototip yaratma ve üretimde karşılaştıkları zorlukları aşmaları için yeni çözümleri de bünyesine kattı.

Yerli sanayiinin yenilikçi çabalarına elektronik tasarım otomasyonuna yönelik çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile destek veren CDT, araştırma ve geliştirmede Türkiye’ye sağladığı katma değerli bilgi ve hizmetlerini ihraç için hız kesmeden çalışıyor. 2018 yılında CDT, firmaların dijital dönüşümlerine destek olmanın yanı sıra; şirketlerin elektronik bileşen tasarım, prototip yaratma ve üretimde karşılaştıkları zorlukları aşmaları için yeni çözümleri de bünyesine kattı.

“Dünyanın önde gelen markalarıyla çalışıyoruz”
Çalışma bölgelerini Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya kadar genişleterek, ekiplerine kattıkları yeni çalışma arkadaşlarıyla yüzde 20 büyüdüklerini belirten CDT Genel Müdürü Alpay Göğüş, “25 yılı aşkın süredir, ülkemizin yenilikçilik çabalarına tanık olarak doğrudan destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyanın önde gelen markalarıyla işbirliği içinde olduğumuz ve elektronik tasarım otomasyonu konusunda toplam çözüm sunabilen tecrübeli ekibimizle birlikte çok sayıda başarılı proje gerçekleştirdiğimiz bir yılı daha geride bıraktık. Dijital dönüşüm çağına hızlı bir giriş yaptığımız 2018’de, hem sektörde kullanılan pek çok donanım ve yazılımın entegrasyonunu sağlamaya yönelik hazır bir platform sunan, hem de IoT, ortak veri paylaşımı ve analitik yetenekler yardımıyla sağlam bir altyapı olan Valor çözümlerini müşterilerimize sunduk. Elektronik baskı devre üretimi yapılan bir fabrikanın akıllı fabrikaya dönüşümünü sağlayan Valor çözümleriyle PCB tasarım ve üretiminin her aşamasında geleneksel kurumsal kaynak planlama ve üretim-yönetim sistemlerinin yetersiz kaldığı noktalarda devreye girerek, bu sistemlerin yerel kaynaklarla daha etkin bir biçimde kullanılabilmesini sağladık” dedi.
Elektronik sektöründe dünyanın önde gelen 3D yazıcı üreticilerinden Nano Dimension ile yıl içinde gerçekleştirdikleri işbirliğiyle DragonFly 2020 Pro 3D yazıcının Türkiye, Orta Doğu ve Orta Asya pazarı temsilciliğini üstlendiklerini hatırlatan Göğüş, şöyle konuştu: “Bu işbirliğiyle birlikte müşterilerimize; tüm ürün geliştirme döngülerini kontrol edebilme, verimliliklerini artırma ve piyasaya giriş sürelerini hızlandırma olanağı sunmaya başladık. Ülkemizde ilk kez katmanlı üretim yoluyla elektronik ürünler geliştirebilmenin yolunu açtık.”

“Sektör için faydalı çalışmalar gerçekleştireceğiz”
DragonFly 2020 Pro 3D ile 2019 yılında sektör için faydalı çalışmalar gerçekleştireceklerini dile getiren Alpay Göğüş, “Firmaların öncelikleri doğrultusunda, PCB üretimi için Endüstri 4.0’a geçişin temelini oluşturacak bir entegrasyon olan Valor çözümlerinin modüler yapısı sayesinde, bu süreçte de adım adım yanlarında olmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlere bunca yıldır edindiğimiz deneyimlerle sağladığımız bilgi birikimini de ekleyerek, yüksek kalitede hizmet sunmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerel kaynaklarla ürettiğimiz hizmetlerimizi hem ülkemize sunmak, hem de bölgemize ihraç etmek ve devamında kaliteli işler ortaya çıktığını izlemek bizi fazlasıyla memnun ediyor. 2019'un da, aynı çizgide ilerleyerek yükseldiğimiz bir yıl olmasını umuyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

İLETİŞİM
CDT Bilgi Teknolojileri
San. Tic. A.Ş.


Kavacık Mah. Elbistan Sk.
Sas Plaza No:10 Kat:5
34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :  + 90 (216) 322 66 22
Faks :  + 90 (216) 322 66 88
E-Posta :  info@cdtas.com.tr
HARİTA
© Copyright 2016 CDT Bilgi Teknolojileri San. Tic. A.Ş.
Developed by Fikir Kahvesi